Prvi večer: sreda, 4. 12. 2019, ob 19. uri. Gost večera bo prof. dr. Rafko Valenčič. Vsebina večera bo: Sveti Hieronim, naš rojak in vzornik. Spodbuda ob 1600-letnici smrti oz. rojstva za nebesa enega najpomembnejših cerkvenih učiteljev, ki se je rodil v naših krajih; in najprimernejši predavatelj, saj je g. Valenčič o tem napisal temeljito študijo.

Drugi večer: četrtek, 12. 12. 2019, ob 19. uri, bo gost večera župnik in umetnik g. Zorko Bajc. Predstavil bo svoj film: Piranski angel. Ob tem bo prilika za kakšno besedo o njegovem delu, o nadangelih, piranski cerkvi in njenem zvoniku.

Tretji večer: četrtek, 19. 12. 2019, ob 19. uri. Gostja večera bo mag. s. Magda Burger, redovnica in provincialna predstojnica reda Šolskih sester de Notre Dame, doma iz Postojne, strokovna sodelavka Slovenskega katehetskega urada. Spregovorila nam bo pod naslovom: Vzgoja in verouk z roko v roki. Še posebej lepo vabljeni starši šolarjev.

Comments are closed.