23. veroučna ura, 25. marec 2020

Hvaljen Jezus.- Vekomaj. Amen. In: Bog daj zdravje.

Zdaj verouk poteka doma. Predlagam, da tudi tak verouk vzameš resno: najprej se za začetek pokrižaj in moli običajne molitve pred veroukom. Na vrsti je enota v učbeniku na str. 72, 73 in 74: (IV. – 3.) Obdarovani s Svetim Duhom. Preberi razlago in napiši rešitve nalog na vseh treh straneh. Poleg tega, kar je v nalogi, razmisli tudi to, kako se danes v težkih časih zaradi virusa vidi, kdo je Cerkev, kako deluje in pomaga. Kako lahko v teh razmerahti pomagaš?

Ob koncu: Poveži se z Njim! (Počasi in zbrano zmoli predlagano molitev.)

Pusti sled! Poleg tega te lepo vabim, da v družini zmolite tudi molitev za današnji dan v Tednu družine iz priročnika: TUKAJ.

Tebi, staršem in vsem v družini želim obilo blagoslova in zdravja. Vse vas lepo pozdravljam. Mami čestitam ob današnjem materinskem dnevu.

vikar Bogomir