Po 10. septembru začnemo z rednim veroukom po urniku. Pri verouku dobijo otroci liturgične zvezke. Cena liturgičnega zvezka je 3€. Prispevek prinesejo veroučenci k verouku.

Verouk:

• za 1. razred vsak 2. in 4. teden v mesecu. Torej, ta teden v torek ob 16.50 uri.
  • za 2. in 3. razred bo verouk v petek ob 16.30 uri.
  • za 4. razred bo verouk v petek ob 15.45 uri.
  • za 5. in 6. razred bo verouk v petek ob 16.45 uri.
  • za 7. in 8. razred bo verouk v petek, ob 15.45 uri.

Verouk bo v četrtem in v petem razredu do prihoda g. Alana poučevala s. Lucija iz Postojne.

Če staršem in veroučencem odgovarja lahko začnemo verouk ob petkih 15 minut prej.

Veroučencem in staršem se iskreno opravičujem, ker nisem prišel spovedovat, kot je bilo napovedano v petek. Razlog je bil pogrebi v Postojni ob 17. uri, pa tudi, ker je župnik malo pozabil. Priložnost za spoved veroučencev bo zato v petek med veroukom, ko bo za spoved v župnišču na razpolago g. Janko.